شباهت ملات ماسه سیمان با سازنده فیلم موهن!!

در دوران راهنمایی معلم حرفه و فن یک روز از بچه ها خواست به سراغ بنّاهای تجربی بروند و از آنها بپرسندکه به کدام ملات، ملات حرام زاده می گویند؟ وقتی بنده از چند بنّای آشنا در محل سؤال کردم، همشون گفتند: ملات ماسه سیمان؛ چون ترکیبش خیلی عجیب غریبه! سیمان از دل کوههای سخت و معدن های خشن به دست می آید و ماسه از کنار دریاها و رودهای بزرگ!

آقای " سام باسیل" هم یه جورایی برای معماران تاریکخانه به همین نوع ملات شباهت داره. چون از ترکیب نامأنوسی به دنیا اومده: اصلیتش مصریه، تبعه ی اسرائیله و ساکن آمریکاست و از وابستگان به فرقه مسیحیان قبطی!!!

البته حرامزادگی او ریشه روایی هم داره. پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلّم می فرمایند: " مَن أحبّنا اهلَ البیت فَلیَحمِدِ اللهَ علی اوّلِ النِّعَم ( کسی که ما اهل بیت را
قلباً دوست می دارد، باید خدا را برای اولین نعمت حمد و سپاس کند) قیل: و ما اول
النّعم؟ ( پرسیده شد: مرادتان از اولین نعمت چیست؟) قال: طیب الولادة (فرمود: حلال
زادگی).

ماجرا از این قرار است که یک مشاور و دلال املاک در کالیفرنیا! با جمع آوری اعانه 5ملیون و 100هزار دلاری از اربابان صهیونیسم و برخی خیّرین از اولیای طاغوت - از جمله تری جونز کشیش کثیف آمریکایی که در سالگرد 11 سپتامبر مراسم قرآن سوزی برپاکرد، عصمت زلقمه، رییس خیالاتی و خودخوانده حکومت قبطیان مصری مقیم آمریکا و ...- در مدت 3 ماه!!! فیلمی می سازد با نام " برائت از مسلمانان " که به دلایل متعددی اهانت به اسلام و مسلمانان و بخصوص ساحت مقدس پیامبر ادب و مهربانی از آن برداشت می شود:

1. نام فیلم ( برائت از مسلمانان: زندگی محمد رسول اسلام)

/ 1 نظر / 24 بازدید
حمیدرضا مهدوی ارفع

دوستان عزیزی که قبلا خواننده مطالب بنده در وبلاگ ساعت عشق بودید. متاسفانه خانم سارا مهدوی که هیچ آشنایی با ایشان ندارم در یک اقدام غیراخلاقی وبلاگ بنده را تصرف و بعضی مطالب حقیر را به نام خود منتشر می کند. رسما از ایشان شکایت کرده ام و اعلام می کنم این وبلاگ در اختیار بنده نیست